SIŁOWNIA BICEPS
Could not get image resource for "uploads/tx_macfirmy/Projekt3/images/column-img.png".

Wizytówka firmy

Nazwa firmy:

SIŁOWNIA BICEPS

Dane adresowe:

ul.Brzozowa 4
Kąty Wrocławskie 55-080
Polska

Telefon:

883 247 520

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piatek od 9.00 do 21.00
Sobota od 9.00 - 15.00

O nas

MIŁA, TOWARZYSKA ATMOSFERA PANUJACA NA SALI SPRAWI, ŻE KAŻDY PRZYCHODZĄCY DO NAS PO RAZ PIERWSZY NIE CZUJE SIĘ W ŻADEN SPOSÓB SKRĘPOWANY I OD RAZU MOŻE ROZPOCZĄĆ TRENING.

 

DYSPONUJEMY SALĄ Z RÓŻNORODNYM ASORTYMENTEM MASZYN TRENINGOWYCH ORAZ WOLNYCH CIĘŻARÓW. PROFESJONALNY SPRZĘT POZWOLI CI NA WYKONYWANIE JAK NAJBARDZIEJ ZŁOŻONYCH SESJI TRENINGOWYCH.

 

JEŻELI CHCESZ POPRAWIĆ SWOJĄ FORMĘ FIZYCZNĄ, MIEĆ PIĘKNIE WYRZEŹBIONĄ SYLWETKĘ ORAZ EFEKTOWNIE UWIDOCZNIONE MIĘŚNIE, NIE ZWLEKAJ I JAK NAJSZYBCIEJ DOŁĄCZ DO NAS, A EFEKTY PRZEROSNĄ TWOJE OCZEKIWANIA.

 

W SIŁOWNI BICEPS MOGĄ PAŃSTWO SKORZYSTAĆ Z DOBROCZYNNEGO DZIAŁANIA SAUNY ; FIŃSKIEJ -SAUNA SUCHA MAKSYMALNIE DLA 4 OSÓB ORAZ PAROWEJ - BECZKA PRZEZNACZONA DLA 1 OSOBY. DZIĘKI TERMICZNYM ZABIEGOM SKÓRA CAŁEGO CIAŁA OCZYSZCZA SIĘ W SPOSÓB NATURALNY A NAPIĘCIE MIĘŚNI ZOSTAJE ZREDUKOWANE.

 

SAUNA JEST JEDNĄ Z NAJPROSTRZYCH I JEDNOCZEŚNIE NAJSKUTECZNIEJSZYCH FORM TERAPII ZWIĘKSZAJACYCH ODPORNOŚĆ I SPRAWNOŚĆ SYSTEMU INMUNOLOGICZNEGO CZŁOWIEKA. ALE NIE TYLKO.

 

TO RÓWNIEŻ DOSKONAŁY RELAKS, ODPRĘŻENIE ORAZ SPOSÓB NA OCZYSZCZENIE ORGANIZMU Z TOKSYN. wŚRÓD KORZYŚCI WYNIKAJĄCYCH Z KORZYSTANIA Z SAUNY WYMIENIA SIĘ RÓWNIEŻ WSPOMAGANIE PROCESU ODCHUDZANIA ORAZ POMOC W LECZENIU NIEKTÓRYCH SCHORZEŃ. SAUNA JEST DOSKONAŁYM ELEMENTEM FIZYKOTERAPII, WSPOMAGA REGENERACJĘ CIAŁA PO TRENINGU SPORTOWYM, ROZGRZEWA I ROZLUŹNIA MIĘŚNIE PRZED MASAŻEM.

 

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY :)